KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14252955

nr 1425 2955

Agnes Ahlberg

(1896-1972), Sverige

Man med pumpa, monogramsignerad, blandteknik, 37x45, yttermått inklusive ram: 40x48

Utrop:

600 kr

måndag 18 oktober 2021
kl 20:46:44

Agnes Ahlberg

Läs mer om Agnes Ahlberg